Arctic P614 BT Bluetooth Kulaklık İncelemesi

ark

Merhabalar. Bu incelememizde geleneksel donanım parçası yerine müzik severlere yönelik oldukça güzel bir ürünümüz var.

Kulaklık kullanmanın en kötü tarafı sürekli birbirine dolanan kabloları olmuştur. Müzik zevkini yarıda kesen bu sorunun ise son dönemlerde oldukça etkili çözümleri var. Yıllardır soğutma sistemleri ile tanıdığımız Alman Arctic firması da bu kez bu soruna güzel bir ürünle çözüm üretmiş.

Bu günkü inceleme konumuzda Artcitc firmasının P614 BT Bluetooth kulaklığını masaya yatırdık. Oldukça şık ve sağlam bir tasarım olan P614, kaliteli bir işçiliğe sahipken ağırlık konusunda da şaşılacak derecede başarılı.

ar2

ar3

 

NFC ve Bluetooth üzerinden çalışan kulaklığın dahili 850 mAh bataryası 700 saatin üzerinde bekleme süresi sunarken 30 saat kesintisiz müzik çalabiliyor. Bluetooth 4.0 bağlantısına sahip cihaz özellikle telefonlarla bir arada çalışmak için tasarlanmış. Üzerinde dahili mikrofonu da olan cihazın teknik özelliklerine gelirsek:

Ağırlık: 142 gram

Pil: USB’den şarj edilebilir 850 mAh Lityum iyon, 30 saat çalışma, 700 saat stand bye süresi.

Bağlantı: NFC, Bluetooth V4.0 Sınıf 2

ar1

142 gram olmasına rağmen kulaklıkta kaliteli malzemeler kullanılmı. Hiç bir yerinde metalik boyalı plastik parça yer almıyor. Kullanılan sentetik deri ise gerçeğini aratmıyor ve dokunduğunuzda kalite hissi yaşatıyor.

Şu an ürün TR pazarında satılmıyor ama Arctic firması çok yakında ülkemizde yeniden satışa başlayacak. Ama o kadar beklemek istemezseniz ürünü ebay üzerinden de satın alabilirsiniz. P614 BT’yi kargo ve gümrük ücreti dahil sadece 45 Euro ödeyerek getirtebilirsiniz.

 

Ürün Linki

 

Daha fazla detay isterseniz videomuzu izlemenizi öneririm.

 

 

Share Button